KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13967002

nr 1396 7002

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Etsning, Signerad, numrerad 89/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:08:14

7/5 21:11:48 1      Vinnande bud

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel